O nas

Pracownia Architektoniczno – Urbanistyczna ALMAPROJEKT została założona w 2002 roku.

Firma specjalizuje się w projektowaniu oraz obsłudze inwestycji budowlanych wszelkich obiektów na terenie całego kraju. Inwestycje obsługujemy kompleksowo od przygotowania rozwiązań koncepcyjnych i dokumentacji projektowych do zakończenia ich realizacji, wykonujemy też poszczególne zadania na różnych etapach procesu inwestycyjnego. Ponadto wykonujemy opracowania z zakresu ochrony środowiska oraz urbanistyki.

W okresie działalności firmy zdobyliśmy ogromne doświadczenie w realizacji dokumentacji projektowych, wykonanych dla około stu podmiotów, w tym: jednostek samorządowych, uczelni wyższych, przemysłu i innych na terenie całego kraju. Profesjonalne i terminowe wykonanie zleconych prac zostało potwierdzone przez Klientów wystawionymi referencjami.

Dysponujemy szeroką kadrą projektantów w różnych specjalnościach, w tym m.in.: architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, drogowej, sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej, technologicznej, hydrotechnicznej i melioracyjnej, itd i specjalistów, posiadających dużą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w realizacji dokumentacji i obsłudze inwestycji.

Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania inwestycyjnego z zakresu budownictwa, ochrony środowiska i urbanistyki, zapewniając kompleksową obsługę, krótkie terminy oraz nowoczesne i racjonalne rozwiązania.